joomla slideshow with caption

KIRPIMO ERDVĖ

Kirpimo zona.jpg

Moteriškas ir vyriškas plaukų kirpimas, dažymas, cheminis bei proginis šukavimas, tiesinimas, plaukų gydymo procedūros.

MANIKIŪRO ERDVĖ

Manikiuro zona.jpg

Manikiūro bei pedikiūro paslaugos, gelinis lakavimas, nagų dailė;
antakių korekcija bei dažymas;
depiliacija.

VEIDO PRIEŽIŪROS ERDVĖ

Veido zona.jpg

Veido kosmetologinės procedūros;
Veido limfodrenažinis masažas;
įvairių kūno zonų depiliacija;
Blakstienų priauginimas;
Antakių priauginimas;
Kasdienis, proginis makiažai, body art.

KŪNO PRIEŽIŪROS ERDVĖ

Kuno zona.jpg

Viso kūno bei atskirų sričių atpalaiduojantys, aromaterapiniai masažai, įviniojimai, tatuiravimas, depiliacija cukraus pasta.

Grožio salonas RandA ir modelių agentūra Pegasus į savo fotosesijų rengimo projektą mielai pakvietė Kauno lengvosios pramonės ir paslaugų mokyklos vizažistų grupę. Kosmetikos skyriaus vedėja Jūratė Jocienė kartu su dėstytoja Virginija Podskocimienė geranoriškai sutiko bendradarbiauti. Vizažistės Augusta Jachimavičiūtė, Jovita Rimšaitė, Regina Janulaitytė, Greta Biriukova bei Viktorija Dagytė kiekvieną kartą stebino savo išmone, išradingumu bei profesionalumu fotosesijų metu, dirbant su keliais modeliais vienu metu, atliekant 6-8 skirtingo stiliaus makiažus. Bendras darbas kartu su profesionaliais vizažistais Ala Volkova, Ina Bychalova, Esmira Valaišiene, Urte Linkevičiūte visiems turėjo didelę praktinę reikšmę ir paliko gerą įspūdį.Kirpėjams Ernestui Švilpauskui, Santanai Lantuch taip pat nestokojo fantazijos. Jų sukurtos šukuosenos neatpažįstamai pakeisdavo modelių išvaizdą, suteikdamos naujų nuotaikos bei įvaizdžio atspalvių. Kūrybiškas, geranoriškas bei malonus bendravimas kartu su RandA grožio salono meistrais Ramune, Tatjana, Laura, Ingrida sukūrė jaukią ir draugišką atmosferą.

Naują, ryškų štrichą projekte paliko ir maloni pažintis su žymiais Lietuvos rūbų dizainerėmis Liubove Čaplikiene, Birute Baranauskiene bei rūbų salono "Vilnos Takas" savininke Viktorija Milkute. Esame labai dėkingi tiek už nuostabius vienetinius, kolekcinius rūbus, tiek už praktinius patarimus ir talkinimą fotosesijų metu, tiek už pakvietimus bendradarbiauti kituose panašiuose renginiuose.Grožio ir meno pasaulis beribis. Kūryba ir fantazija, - tai dovana, kurią privalu puoselėti, subrandinti, suteikti materialų pavidalą ir kaip gėrį skleisti ir dalinti žmonėms.

Grožio salono RandA ir modelių agentūros Pegasus komanda nuoširdžiai linki visiems partneriams daug kantrybės, tolerancijos ir, žinoma neišsenkančios kūrybinės energijos bei daug nuostabių bendradarbiavimo akimirkų ateityje.

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai