RandA gimtadienis.2015.12.01.Kaunas.grozio salonas RandA 0002...prieš penkerius metus „pirmieji klientai, apsilankę grožio salone RandA, net neįtarė, kad dar vakar čia buvo kapitalinio remonto stovis. Kelios nemigo naktys, baigiamieji darbai ir salono atidarymas nustatytu terminu gruodžio 2 dieną buvo įgyvendintas... – prisimena RandA grožio salono įkūrėja ir savininkė Ramunė Motekūnienė.

RandA grožio salonas pradėjo veikti labai nepalankiu krizės laikotarpiu. Daugelio skeptikų nuomone turėjome neatsilaikyti ir pusmečio. Visgi nepalankios verslo sąlygos, klientų ir darbuotojų trūkumas nenustūmė RandA grožio salono į užribį. Begalinės investicijos į reklamą, glaudus ir aktyvus bendradarbiavimas su žinomais dizaineriais, modelių agentūromis, kitais verslo partneriais davė savo rezultatą.

 

Ramunė:

– Labai džiaugiuosi kūrybingomis RandA kolektyvo meistrėmis, aktyviai dalyvaujančiomis fotosesijose bei įvairiuose renginiuose, kuriant ir pristatant madingo įvaizdžio modelius, atitinkančius šiuolaikinio veiklaus žmogaus poreikius, pagal naujausias mados tendencijas.

Autorius:

– Kokie artimiausi planai ateityje?

Ramunė:

– Artimiausiu metu ruošiamės eilinei fotosesijai. Norime įamžinti dar kelis naujai sukurtus darbus, kuriuos klientai galės ne už ilgo pamatyti RandA grožio salono tinklapyje. Tolimesnių planų nenoriu atskleisti dėl objektyvių priežasčių. Galiu tik pasakyti, kad jie stipriai pakeis salono padėtį.

Autorius:

– Na ir galiausiai, kokie palinkėjimai?

Ramunė:

– norint gauti, turi duoti! Nuoširdžiausiai linkiu savo kolegėms neišsenkančios kūrybinės energijos, naujų idėjų ir entuziazmo jas įgyvendinant, o salono klientams – visada rasti laiko sau, kurti ir atnaujinti savo įvaizdį, bei galimybių karts nuo karto save palepinti.

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai