Natūralus gamtos antibiotikas

       Kiekvienas gerai žino, kaip maloniai kvepia oras po audros su žaibais. Tai ozonas.

 

       Paprastai ozonas susidaro iš deguonies, veikiant saulės spinduliams arba žaibo iškrovoms. Ozono molekulėje – ne du, o trys deguonies atomai, todėl jis pasižymi itin dideliu aktyvumu.

       Unikalias ozono gydomąsias savybes dar per Pirmąjį pasaulinį karą, pastebėjo vokiečių medikai. Ozonu jie sėkmingai gydė kareivių žaizdas, gangreną bei grybelinius susirgimus. Vėliau ozonu pradėtos gydyti ir vidaus ligos, ypač – virusinės ir bakterinės kilmės. Aktyvaus deguonies veikiami infekcijų sukėlėjai greitai žūsta.

       Kol kas tradicinė medicina negali pasiūlyti kito vaisto, kuris prilygtų natūraliam gamtos antibiotikui – ozonui.

       Ozonas  O₃ - yra ne stabilios būsenos, todėl norint prailginti jo veiksmingumą jį būtina integruoti į kitą elementą, pvz. į aliejų. 

       Po daugelio tyrinėjimų Emmediciotto laboratorijoje sukurta produktų inovacinė sistema I-POTION 3 su aktyviuoju ozonu, kurios dėka plaukams gražinamas elastingumas, spindesys ir sveika išvaizda. Tai ozonuotas vanduo plaukams, šampūnas, bei argano aliejus.

       I-POTION 3 - tai aukšto efektyvumo sistema, turinti regeneruojanti, bei liftingo efektą, tinkanti visų tipų plaukams.

      Argano aliejus su O₃

       Šis aliejus yra aukštai vertinamas dėl savo drėkinančių bei antioksidacinių savybių. Turtingo vitaminas A, E, F aliejaus veikiami plaukai yra ypatingai drėkinami, maitinami ir apsaugomi nuo žalingo aplinkos poveikio. O ozonas I-POTION 3 argano aliejaus savybes dar labiau sustiptina.

       Šampūnas su O₃

       Ozonuotas I-POTION 3 sistemos šampūnas pasižymi giliu, tačiau švelniai valančiu poveikiu. Ozonas gražina plaukams gyvybinguma.

       Idealiai tinka naudoti prieš plaukus atstatančias priemones.

       Be SLS ir SLE.       Be parabenų.       Nebandytas su gyvūnais. 

       Vanduo su O₃

       Tai ozonuotas vanduo. Dėl jo sudėtyje esančio argano aliejaus ir ozono, ši priemonė turi ilgai išliekantį drėkinamąjį efektą. Plaukai įgauna spindesį, padidėja jų apimtis, lengvai išsišukuoja. Ozonas pasižįmi senėjimą stabdančiu efektu, taip suteikdamas plaukams unikalią išvaizdą.

       Grožio salone RandA atliekamos plaukų gydymo procedūros trukmė 30-60 min. Kaina svyruoja nuo 20 iki 60 €, priklausomai nuo plaukų ilgio ir apimties.

       Taip pat konsultuojame apie sistemos I-POTION 3 naudojimą namų salygomis. 

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai