Grožio salonas RandA savo klientų patogumui nuolatos plečia teikiamų paslaugų paletę. Tai gi pristatome dar dvi naujas rankų ir pėdų priežiūros paslaugas. 

     Parafino procedūra puikiai sušildo, atnaujina, minkština, drėkina rankų bei pėdų odą. Ši šilumos terapija taip pat padeda pašalinti įtampą ir nerimą, suteikia malonios palaimos jausmą. Rankoms parafino procedūra rekomenduojama, kai oda yra išsausėjusi ir šiurkšti, kai lūžinėja nagai. Pėdoms parafino procedūra rekomenduojama po pedikiūro, kai kruopščiai pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis. 

 

     Parafino procedūros eiga

     Po cukraus pylingo, įmasažuojamas maitinamasis losjonas. Po to rankos/pėdos panardinamos į šiltą parafino vonelę. Oda pasidengia plona parafino plutele. Suminkštėja raginis odos sluoksnis, atsiveria poros ir visos aktyviosios medžiagos lengvai prasiskverbia į giluminius odos sluoksnius.

     Ši parafino kaukė laikoma apie 20 min.

     Šilto parafino procedūra rekomenduojama besiskundžiantiems šąlančiomis galūnėmis, ypač šaltuoju metų laiku.

     Užsisakant parafino kaukę po manikiūro ar pedikiūro procedūros, kainai taikoma net -25%.

 

*   *   *

     Norite turėti gražius ir ilgus nagus, tačiau jūsiškiai neauga ir lūžinėja?

Turime puikų pasiūlymą - nagų priauginimą

     Nagų priauginimas - tai dirbtinis nagų prailginimas specialiu geliu naudojant formeles. Priauginti nagai atrodo švelnūs bei natūralūs, nesikeičia nuo drėgmės ir šilumos svyravimų. Nagai tampa ne tik stiprūs, bet ir nepriekaištingos formos bei išvaizdos. Lakuojant priaugintus nagus, lakas išlieka labai ilgai, nenutrupa.

     Nagų priauginimo procedūros trukmė 2 val. Atnaujinimas rekomenduojamas po 3 savaičių.

     Priauginamų nagų korekcijos kainai taikoma -30%.

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai