Collagen 22336Naujiena

Jau nuo šių metų gegužės 13 dienos NSP kompanijos kolageno papildą galima užsakyti NSP parduotuvėje.


      Maisto papildų pasiūla plečiasi kiekvieną dieną. Biologiniai maisto papildai su kolagenu jau niekam nebe naujiena. Džiaugiamės galėdami pristatyti amerikiečių kompanijos NSP maisto papildą, skatinantį natūralų kolageno gamybos procesą organizme.

      Kolagenas yra vienas iš trijų pagrindinių baltymų organizme sudarantis struktūrinį pagrindą jūsų grožiui. Tai tarpląstelinės matricos pluoštinis baltymas sudarantis ir palaikantis audinius, įskaitant odą, plaukus bei nagus. Jame gausu aminorūgščių, tokių kaip glicinas, prolinas ir hidroksiprolinas. Šie aminai padeda sukurti būdingą kolageno struktūrą, panašią į pluoštą, kuris (kaip armatūra betone) garantuoja tvirtumą ir atsparumą audinių elastingumui, tempimui bei kitiems fizikiniams faktoriams.

 

Kokie žalingi veiksniai kolagenui?Collagen 2

     Svarbu ne tik vartoti kolageno gamybą skatinančių produktų, bet ir vengti neigiamų faktorių:

  • Cukraus ir angliavandeniai trukdo kolageno gamybai.
  • Saulės pertekliaus gali mažinti kolageno gamybą, todėl nepatartina pernelyg ilgai būti tiesioginiuose saulės spinduliuose.
  • Rūkymas tiesiogiai stabdo kolageno gamybą. Taip pat tai gali neigiamai veikti žaizdų gijimą, sąlygoti raukšlių atsiradimą.

 

Kuo gi skiriasi NSP kompanijos kalogeno papildas nuo kitų rinkoje esančių analogų?

     Dažniausiai tokių maisto papildų sudėtyje yra I, II, III, ar IV tipo augalinio kolageno, t.y. pluoštinio baltymo. Reikalas tame, kad maistas, o šiuo atveju baltymas, patekęs į virškinimo traktą, suskaidomas, suardomas į sudėtines dalis, aminus iš kurių po to yra formuojami atitinkami audiniai. Tai reiškia, kad pluoštinis baltymas, kurio mums reikia yra sunaikinamas ir męs "pilno, paruošto, sveiko kolageno", kaip tokio tiesiogiai negauname. Gauname visą pluoštą amino rūgščių, kurios yra mums taip pat labai reikalingos ir tai yra taip pat labai didelė nauda, tačiau jei norime pajusti tikrą kolageno efektyvumą, turime skatinti natūralų kolageno gamybos procesą mūsų organizme.

     Būtent NSP kolageno papildo sudėtyje yra visas pluoštas kolageno gamyba įtakojančių ingredientų.

     Daugiau apie NSP kolageną skaityti čia.

     Tai yra vienas iš nedaugelio šiai dienai rinkoje esančių, būtent tokio tipo kalogeno papildų, kurie maksimaliai užtikrina natūralaus kalogeno gamybos aktyvavimą mūsų organizme.

 

Jau nuo šių metų gegužės 13 dienos NSP kompanijos kolageno papildą galima užsakyti NSP parduotuvėje.

 

 

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai