2013.03.16 Mada ir grozis 00005Šeštadienio vakarą Combo klube gausiai į renginį atvykusiems kauniečiams bei Kauno miesto svečiams naujas pavasario kolekcijas pristatė talentingi ir žinomi dizaineriai iš visos Lietuvos: Liubovė ČiaplikiėnėOlesia LesBirutė Koženiauskienė, Rūta GrėbliūnienėDanguolė LabanauskienėJustina PociūtėIndrė Masilionytė.

      Taip pat susirinkusiesiems buvo pristatytos garsių prekių ženklų – NEW YORKERREPLAYSarta TRIX su kolekcija Gossip – kolekcijos.

      (yra video).

       Po nedidelės pertraukos nusprendėme sudalyvauti dar viename projekte. Šį kartą priėmėme pasiūlymą iš ilgamečių partnerių - modelių agentūros PEGASUS. Renginio "Mada ir grožis" eigoje teko dirbri su perspektyviais rūbų dizaineriais, jų koelcijoms šukuosenas, derančias pagal rūbų stilių prie bendro įvaizdžio. Grožio salono RandA stilistės Jurgita ir Ramunė, turinčios patį bei gerai žinančio tokių renginių darbo specifiką, puikiai ir profesionaliai susitvarkė su užduotimi kuriant šukuosenas daugiau nei trisdešimčiai merginų-modelių.

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai