Visa tiesa apie sveikų plaukų išsaugojimą ir priežiūrą. Kaip pasirinkti tinkamas plaukų priežiūros priemones?

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

       Prekyboje yra tokia gausybė įvairiausių plaukų priežiūros priemonių, kad išsirinkti būtent sau tinkančias tampa vis sudėtingiau. Dažnai vengiame išbandyti naują produkciją dėl mažai žinomo prekės ženklo, ar pačios priemonės, todėl renkamės tradicinę, žinomesnę ir kartais net brangesnę prekę ar procedūrą.

 

       Mielai pasidalinsime informaciją, kokiais kriterijais vadovautis, kaip pasirinkti ir pritaikyti vieną ar kitą plaukų priežiūros „naujieną“ pagal savo plauką arba norimą išgauti efektą.

       Grožio industrijos profesionalai, plaukų stilistai vis dar pastebi, kad dažnas klientas dėl nuolatos greitėjančio gyvenimo tempo, savo plaukų priežiūrai namuose skiria vis mažiau laiko, stengiasi naudoti priemones, suteikiančias greitą efektą. Džiovintuvas, žnyplės, šampūnai, ar kondicionieriai, didinantys plaukų apimtį juose esančio silikono pagalba, arba jokio kondicionieriaus nenaudojimas, aerozoliniai lakai, putos, žele bei kiti „greito efekto triukai“ (apie juos plačiu skaitykite „čia“), žaloja plauką, ardo jo struktūrą, silpnina jo svogūnėlį bei šakneles, sausiną galvos odą. Ilgainiui plaukas silpnėja, plonėja, pradeda slinkti, greitai atsiranda galvos niežėjimas dėl išsausėjusios galvos odos, arba atvirkščiai, oda ir plaukai greitai susiriebaluoja, atsiranda poreikis dažniau plauti galvą, taip dar labiau užaštrinant atsiradusią problemą dėl netinkamos plaukų priežiūros.

       Garbanas formuojantis serumas.

       Labai dažnai nutinka taip, jog stiprios fiksacijos priemonės apsunkina plaukus. Norint išlaikyti šukuoseną kuo ilgiau, nepagailime plaukų fiksavimo priemonių – taip neretai sulipindami savo grožį – garbanas. Siūlome Jums išbandyti garbanas formuojantį serumą, kuris paryškins ir sustiprins Jūsų garbanas, atskirs ir neapsunkins plaukų. Be to, serumas turi dar vieną itin naudingą savybę – yra atsparus drėgmei. Tad patepusi savo plaukus šiuo serumu nebijosite jokių oro pokyčių. Pasitikėkite savo išvaizda kiekvieną dieną.

       Kiekviena gali turėti lygius ir laisvai krintančius plaukus

       Plaukų pienelis

       Plaukų priežiūros linijos siūlo ypatingą priemonę, kuri talpina viską viename – tai plaukus gražinantis pienelis. Ši plaukų priežiūros priemonė jūsų plaukams suteiks spindesio, minkštumo ir švelnumo, palengvins sausų ir šlapių plaukų šukavimą, sustabdys garbanojimąsi, drėkins ir suteiks plaukams tankumo.

       Plaukų pienelis – priemonė, patiksianti norinčioms turėti tiesius plaukus. Jūsų svajonė šiandien gali tapti realybe.

       Glotninti plaukus galima ir su šampūnu

       Jei galvojate, kad tik tiesinimo žnyplės ir plaukų džiovintuvas gali ištiesinti jūsų plaukus – klystate! Siūlome išbandyti Jūsų plaukų visiškai nežalojančias priemones. Tai ypatingi glotninantys šampūnai, kurie yra praturtinti alyvuogių bei kitų aktyvuotų natūralių aliejų ekstraktais, švelniai plauna plaukus ir tuo pačiu juos lengvai patiesina. Priemonės kuo puikiausiai tiks ypač nepaklusniems, besipučiantiems ir besiveliantiems plaukams. Išbandykite šios grupės šampūnus ir nebežalokite plaukų bei sutaupykite savo brangų laiką. Atrodysite fantastiškai!

        Taip pat visų pirma patariame rinktis plaukų priežiūros priemones iš kompanijų, kurios šalia savo produkcijos linijos, skirtos paprastam vartotojui, turi liniją skirtą profesionalams, t. y. grožio salonams. Nuo savęs rekomenduojame tokias kompanijas, kaip DAVINES, Emmediciotto, Farouk system, kurių produkcijos galite įsigyti tik grožio salonuose. Grožio salono meistrai labai tiksliai parinks būtent jūsų plauko specifikai tinkančias plaukų priežiūros priemones ir pakonsultuos, kaip tinkamai ir taupiai jas naudoti.

      

        Atminkite, tinkamai prižiūrėti plaukai:

     – tai Jūsų sveikatos indikatorius,

     – tai Jūsų „vizitinė kortelė“,

     – tai grožis, kuris išliks ilgam.

       Deja, plaukų sveikata nuo priežiūros priemonių priklauso tik apie 20%. Maistas, oras, vanduo, žmogaus genetika, bei fizinis aktyvumas - tai vieni iš pagrindinių faktorių, lemiančių plaukų sveikatą.

       Apie tai skaitykite kituose mūsų straipsniuose.

Daugiau šioje kategorijoje: « Paslaugų kainų sudarymas

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai