Vanduo

Vanduo:

* Gerkite vandenį ir išlikti sveiki ir aktyvūs.
* Negerkite kavos daugiau nei 1 kartą per dieną.
* Neužgerkite tablečių (vaistų ar vitaminų) šaltu vandeniu, pienu, ar kitais riebiais gėrimais. Jei privalote tai daryti, atlikite šią procedūrą bent 2h prieš miegą. Nesigulkite iš kart į horizontalią padėtį.
* Negalima valgyti gausiai ir sočiai po 17:00. Alkį galima malšinti džiovintais vaisiais, arbatomis ar kitais šiltais gėrimais.
* Riebaus maisto vartokite minimaliai.
* Gerkite daug vandens ryte ir mažiau vakare.
* Geriausias laikas miegoti - 22:00-06:00.

Gerti vandenį nevalgius - šiandien tai yra labai populiaru Japonijoje. Vandenį reikia gerti tuoj pabudus kiekvieną rytą. Moksliniai tyrimai patvirtino šią procedūrą. Žemiau pridedamos instrukcijos apie gydymosi vandeniu metodą.

Šia metodika galima gydyti: galvos skausmą, sąnarių, širdies ligas, artritą, susilpnėjusį širdies plakimą, epilepsiją, nutukimą, astmą, meningitą, inkstų ligas, vėmimą, gastritą, viduriavimą, hemorojų, diabetą, vidurių užkietėjimą, akių ligas, gimdos vėžio, ausų, nosies ir gerklės ligas.


Gydymo metodas:

1. Ryte pabudus gerti 4 puodelius vandens iki 160 ml (iki dantų valymo)

2. Valyti dantis, bet ne valgyti 45 minutes.

3. Po 45 minučių Jūs galite pusryčiauti kaip įprasta.

4. Po pusryčių, pietų ar vakarienės, nevalgyti ir negerti 2 val.

5. Vyresnio amžiaus ar sergantiems žmonėms, kurie negali vienu metu išgerti 4 puodelių vandens, galite pradėti nuo mažesnės dozės ir palaipsniui didinti iki rekomenduojamos.

6. Pateiktas rekomenduojamas skaičius dienų pagrindinių ligų gydymui:

1. Aukštas kraujo spaudimas - 30 dienų

2. Gastritas - 10 dienų

3. Diabetas - 30 dienų

4. Vidurių užkietėjimas - 10 dienų

5. Vėžys - 180 dienų

6. TB - 90 dienų

7. Pacientai, sergantys artritu, turėtu laikytis šios procedūros: pirmą savaitę 3 dienas (geriant kas antrą dieną); nuo antrosios - kiekvieną dieną.

 

      Šis metodas neturi jokio šalutinio poveikio, tačiau gydymo pradžioje šlapinimasis gali padidėti. Rekomenduojama šią procedūrą tęsti ir po gydymo, kad tai taptų natūraliu įpročiu.

Svarbi detalė. Kinai, Japonai, bei kitose Azijos šalys geriama valgant karšta arbata (o ne šaltas vanduo). Atėjo laikas mokytis iš jų įpročio.

- Kodėl alaus mėgėjo pilvas didelis? - arba paaiškinimas, kodėl nedera gerti šaltų gėrimų (alaus, kolos, vandens, vyno, šampano ir t.t.) valgio metu:

      Šaltas gėrimas sulėtina ir mažina maisto virškinimo efektyvumą. Maisto produktų sudėtyje yra riebalai, kurie žemoje temperatūroje tirštėja. Į riebalus prasčiau patenka deguonis, rūgštys, šarmai, bei kiti virškinimo fermentai. Nesuvirškintų, neišskaidytų riebalų absorbcija žarnyne tampa labai komplikuota - žarnų gaureliai apsivelia riebalais, sustabdo kitų išskaidytų naudingų maisto medžiagų įsiurbimą. Riebalai ilgainiui užsilieka žarnyne, po oda didindami žarnyno tūrį ir svorį. Elastingas pilvo raumuo nebeatlaiko susidariusio žarnų riebalinio sluoksnio padidėjusio svorio pastovaus spaudimo. Žarnynas "išstumia" pilvą į priekį. Dešimtis kartų padidėja ir įvairių vėžinių susirgimų tikimybė.

Taigi, pilvas ir bendras viršsvoris didėja ne nuo alaus, o nuo netinkamo maisto prie alaus vartojimo.

Daugiau šioje kategorijoje: « Vitaminai Sultys »

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai