Kaip sulieknėti per 14 dienų?

      Tai aktualiausias ir populiariausias klausymas per paskutiniuosius 50 metų  Begalės įvairiausių badavimo būdų bei dietų, žolelių arbatų bei medikamentų pasirodančių rinkoje ir trumpam tampančių panacėja ir suteikiančių vilties, greit vėl viską sustato į ankstesnes vėžes ir dar kartą patvirtina seną tiesą - "negadink ir nereikės taisyti".

      Internetinė erdvė mirga marga nuo reklaminių foto-montažų, kartais neįtikėtinai absurdiškų, kaip vartojant vieną ar kitą lieknėjimo priemonę, iš apkūnios moteriškės galima tapti lieknute studente, arba iš pilvoto alaus mėgėjo, raumeningu jaunuoliu.

      Yra dvi viršsvorio priežastys - įgimta ir įgyta. Kaip atskirti? - Išsitirti - atlikti sveikatos diagnostiką. Nenori į polikliniką stovėti eilėje? - registruokis čia ir viską sužinosi tą patį vakarą.

      Dažniausi sveikatos sutrikimai, įtakojantys viršsvorį - cukrinis diabetas, skydliaukės ir inkstų disfunkcija.

      Paskutinis mados klyksmas - Chlorogeno rūgštis (Chlorogenic acid (CGA)).

      Tai vienas iš antioksidantų. Kitos jo naudingos funkcijos - reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.

      Chlorogeno rūgšties izomerų yra bulvėse, bambuko ūgliuose Phyllostachys edulis, o taip pat ir daugelyje kitų augalų. Jis yra vienas iš pagrindinių fenolinių junginių, aptinkamų persikų ir džiovintų slyvų sudėtyje. Taip pat yra vienas iš fenolių, randamų kavos pupelėse. Chlorogeno rūgšties, 3-O-gliukozido, 3-O-galactosido ir 3-O-arabinozido junginių galima rasti viržių ūgliuose (Calluna vulgaris).

Kita naudinga informacija.

kiti susiję straipsniai...

Daugiau šioje kategorijoje: « Masažuotojo patarimai Dantų šepetėliai »

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai