2008.11.10 Apie save

Ramune kirpeja

 Apie save

Gimiau Kaune. Augau kirpėjų šeimoje, kur senelis, močiutė ir tetos – garsūs kirpėjai ne tik savame mieste, bet plačiai žinomi visoje Lietuvoje. Taigi kirpėjos pašaukimą tiesiog paveldėjau. Tą patį galiu pasakyti ir apie savo pusbrolį Juozą Proškevičių, kuris kelis metus sėkmingai daręs kirpėjo karjerą Londone, grįžo į Lietuvą, kaip meistras. Kurį laiką dirbome ANDRE salone kartu.

2008 matų lapkritį atsidariau savo saloną.

2009.01.15

       Salonas RandA įsikūręs Savanorių prospekte nr. 266, „Žaliakalnio Žėručio" patalpose, kur prieš keletą metų sėkmingai veikė vienas iš gerai žinomų, „Sothys“ grožio salonas.

       Autorius: Ramune, kodėl nusprendei išeiti iš ANDRE salono ir atsidaryti savo grožio saloną?

       Ramunė: Tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad apie tai svajoja beveik kiekviena, dirbanti tokį ar panašų darbą. Manau, daugelį nuo šio žingsnio sulaiko biurokratiniai labirintai, na ir žinoma, gana solidžios investicijos. Gal būčiau ir ilgiau padirbusi ANDRE kolektyve, bet viskam savas laikas. Neslėpsiu, išeinant turėjau minčių pasiūlyti Andriui bendradarbiauti, ar net nupirkti ANDRE brendą, tačiau keli įvykiai šiuos planus pakeitė.

       Autorius: Kas labiausia neramina šiuo metu? Kaip jaučiasi „krizė" Tavo darbe?

       Ramunė: Noriu sukurti gerą, draugišką kolektyvą, ką padaryti tikrai ne lengva. Todėl ir reikalavimai kirpėjoms stilistėms yra griežtesni. Meistrai turi turėti bent 2 metų darbo stažą, savo klientūrą, taip pat norėti tobulintis, dalyvauti seminaruose bei konkursuose...
...nemėgstu politikuoti, bet manau, kad apskritai Lietuviai galėtų šį sunkį laikmetį žymiai lengviau pergyventi, jei nebūtų pompastinės, hiperbolizuotos „laikraštinės krizėz". O sausis visada pasižymėjo „sausumu“ darbe. Tikiuosi, vasario šventės žmones sužadins...

       Autorius: Kas įtakojo RandA grožio salono įvaizdį?

       Ramunė: Ką bekurčiau, visada seku mados kryptis ir tendencijas, stengiuosi nebūti nuobodi, ar aklai kopijuojanti tai, kas populiaru šiuo metu. Pabandžiau apjungti keletą nesenstančių stilių tokių, kaip klasika, retro, neo. Sunku vertinant savo kūrybą būti objektyviai, bet kiekvieną kartą sulaukiu malonių komplimentų iš klientų bei svečių, kas labai džiugina.

     Autorius: Ko norėtum palinkėti draugams, kolegoms ir klientams?

       Ramunė: Prie visų tradicinių linkėjimų (meilės, sveikatos, ištvermės, sėkmės, pinigų ir t.t.) galiu tik pridėti moralinį pastovumą ir stabilumą. Taip pat visiems linkiu atsparumo finansinei ir nepasiduoti moralinei krizei.

  
      

Kalbino Alvydas Urbanas

Daugiau šioje kategorijoje: « Limfinė sistema 2006.03.30 Pelenė - 2006 »

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai