2007.03.06 Pelenė - 2007

Pelene 2006 pasiruosimas
   Dalyvauti VI-ajame Baltijos šalių kirpėjų čempionate Pelenė 2007, bendro madingo įvaizdžio rungtyje, mintis atėjo netikėtai. Kaip ir praeitais metais, besidomint mados tendencijomis, iki vėlumos naršant įvairius aukštosios mados favoritų tinklapius, nagrinėjant naujas madingo įvaizdžio kryptis, supratau, kad kaip mozaika, mintis po minties, detalė po detalės kuriasi naujas įvaizdžio paveikslas, visai kitoks, nei praeitais metais, kurį labai norisi įgyvendinti. Jame jau nebe tokios kontrastingos spalvos, persiliejančios viena į kitą, harmoningai derančios juodai baltame fone.
   Norėjosi išbandyti šiame sezone labai madingas sodrią violeto ir avietinę spalvas, jungiant jas su šviesiais tonais. Viliojantis pasirodė visais laikais įdomus, o šiuo metu labai madingas dramatiškas pjero, arlekino įvaizdis, kuris darbo procese kito, dėl ko esu dėkinga rūbų dizainerei Agnei Stukaitei, už naudingus ir geranoriškus patarimus, o už originalius aksesuarus - savo vyrui Artūrui.
    Labai džiaugiuosi sutikusi įvaizdžio modelį Ivetą, medicinos universiteto studentę, kuri maloniai nustebino begaline kantrybe, geranoriškumu ir nuoširdumu.
   Pora savaičių darbo, pora paskutinių nemigo naktų prieš renginį ir darbas baigtas. Beliko tik vizažistės Alos makiažas ir keli baigiamieji štrichai ant podiumo.

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai